aktualizováno: 03.08.2017 09:48:10

Splendid   Fellow  

Vrh D
 

 

V naší chovatelské stanici Splendid Fellow se dne dne 24.2.2009 narodila štěňátka

 

image Dear Laila, Deziree, Daisy My Love, Dempsey

tři holčičky a jeden kluk.
Vrh D je prvním vrhem naší Anušky a otcem štěňátek je Blue Barcley Santana Golden - Batlík DLK 0/0, DKK 0/0, OVVR, výstavy: 3xCAJC, res CAC, CAC, res CACIB.2 x BOB, BIG 5.
Batlík je shodným otcem štěňátek v CHS Golden Erinor a věříme, že i naše štěňátka budou také tak krásná.
Batlíka jsem si vybrala pro jeho povahu a exteriér, je totiž velmi krásný a okouzlující pes, který projevuje neustále radost ze života, návštěv a také jeho zájem o práci, je aktivní, vlohový
a ctižádostivý.
Dalším důvodem je jistá pododobnost v typu Anušky a Batlíka, což by se mohlo projevit u štěňátek jako zúročení kvalit obou rodičů.
 
Anuschka Splendid Fellow
 
 
image
 

 

 

Blue Barcley Santana Golden

 

image

image

 

štěňátka - to se nám to v teple spinká

 

jednou budu taky tak velká image

 

 

image

pigment máme jako černoušci a kožíšek tuleně bíle září, to naše maminka má také, po pradědovi Ch Bethrob Brackenovi

 

Jéje, to se to spí

image

Tady je nám 26 dnů

image

 

image

 

 

image

image image

28.04.2009 -

Štěňátka rostou do krásy, výběr rodičů potvrdil podobnost typů a umocnil jejich přednosti předáním exteriérových kvalit na štěňátka. Vrh je velice vyrovnaný a podobnost štěňátek je až zarážející. Někdy si je i sami spleteme.
U všech čtyř štěňátek se objevil vynikající pigment, doslova mají černá bříška jako černoušci, tlamička s nosánkem je jako když jej strčila do sazí a oči mají nádherné s černým lemováním jako namalované.
Oba rodiče mají vynikající pigment i po předcích a u štěňátek se to umocnilo.
Stavba těla je u všech bez chybičky, vzorné úhlení, rovná záda i když na fotkách se nám postoje moc nevedly.
Hlavičky mají velice krásné s výrazným stopem.
Hledáme pro štěňátka domov, kde se stanou právoplatným členem rodiny, to je hlavní podmínka, ovšem při jejich nádherném exteriéru by byla škoda, když by se celý život válela na gauči, vítáme záměr byť rekreačně se věnovat retriever výcviku a výstavám, není to podmínka, ale byla by škoda takové krásné jedince schovávat doma.
Práce s retrívry je velice zábavná a protože mají od přírody vlohy k přinášení a vyhledávání, je to pro ně zdroj zábavy jim přirozený. Pro člověka možnost se někam podívat, seznámit se s lidmi, kteří mají také retrívry a navíc poznávat, co všechno je ten chlupáč schopen a ochoten s radostí pro svého pána udělat.
Více informací a představ o práci s retrívry najdete na stránkách

http://www.vycvik-retrieveru.cz/index.htm
Pokud Vás tato činnost zaujala a jste přesvědčeni, že máte pro svého budoucího miláčka kus svého srdce,časový prostor a i finanční zabezpečení na celý jeho život, budeme rádi, když se ozvete a přijedete podívat.

image

  •  
 
TOPlist