aktualizováno: 03.08.2017 09:48:10

Splendid   Fellow  

Vrh C

Caschira, Ciruška, Clementina, Casim Samuel

 
 

Vrh C nar. 24.7.2007

 

Gliwice z Vlčí Stepi x Chain Golden Erinor image

DKK 0/1 DKK 1/1

majitelka paní Alena Čečrdlová

Viki, naše sebevědomá temperamentní fenka, se kterou jsem začala až v jejích téměř čtyřech letech pracovat, zkoušky OVVR, výstavy, je neúnavná aportérka, která předává štěňátkům vlohy a krásný pigment.

Chain, byl již otcem Béčkového vrhu, který byl velice vydařený, ovšem žádné ze štěňátek se nikdy nikde neprezentovalo na výstavách či zkouškách. Až na jednoho pejska Barona Splendid Fellow, který má složeny zkoušky asistenčního psa za přímé pomoci vlastního pána.

Vrh C jsem opakovala z důvodu vynikajících povah obou rodičů a Chain kromě výborného rodokmenu a zdraví předává štěňátkům úžasnou povahu, je pozorný, poslušný, zábavný, pořád dobře naladěný prostě veselý pes, který pořád sleduje svého pána. Pracovně je též nadaný. Opravdu mimořádná povaha. To mohu s jistotou tvrdit, protože Chaina velice dobře znám.

 

Poslední vrh naší Viki byl opravdu velice vydařený, tři holčičky a jeden kluk.

Clementina, Caschira, Ciruška a Casim Samuel.

Clementina a Casim mají báječný život a dělají společnost svým rodinám.
Caschira a Ciruška se mají též báječně, mají však život zpestřen o pracovní a výstavní zapojení. Jsou velice vlohové práce je pro ně potěšením a též pro jejich majitelky, které obě věděly,
že chtějí
s fenkami pracovat.
Neustále mě překvapují svojí houževnatostí, přístupem a tím co za tak krátkou dobu dokázaly. Ano, Jana a Jolana, majitelky Caschiry a Cirušky, které se díky svým psím holčičkám letos poznaly a našly společnou cestu v retrívřím světě.
Mám z vás děvčata radost a vážím si toho, že jste právě vy dvě jejich majitelkami, je to opravdu štěstí, když se povede takový výběr majitelů.
Caschira a Ciruška jsou každé i povahou jiné, ale společné mají vlohy a neskutečnou radost z práce a pro každou paničku přesně sedl výběr štěňátka, který nechaly obě na mě a připadá mi, jako když by se pro ně ty psí holky narodily.
Ještě musím, zmínit perfektní zdravotní výsledky Caschiry a Cirušky, rentgen kyčlí a loktů obě dvě DKK 0/0 a DLK 0/0.

  •  
 
TOPlist